Veebisaidi info

Sinu privaatsus

Sinu privaatsus on meile tähtis. Oleme teinud Lennufirmad.ee sellises funktsionaalsuses, et suuri privaatsusriske siin pole. Alljärgnevas on ülevaade olulisematest asjaoludest.

Küpsised

Kasutame küpsiseid statistilise info kogumiseks. Kui see siiski ei peaks sobima, siis saate küpsiste salvestamise oma brauseri seadistuses blokeerida ning veebisaidi kasutatavus ei tohiks sellest muutuda.

Nimi ja e-posti aadress

Küsime teie nime ja e-posti aadressi kui saadate meile tagasisidet. Neid andmeid me ei salvesta ühtegi postiloendisse ja kasutame vaid antud kirjale vastamisel.

Logimine

Meie veebiserveri tarkvara logib kõik Lennufirmad.ee saiti tehtud päringud. Seda teavet kasutame serveri töö jälgimiseks ja võimalike vigade parandamiseks. Lisaks logime saidi üldotsingus tehtud päringud. Seda teavet kasutame eelkõige uue sisu loomisel.

Veebianalüütika

Meie serveris on veebisaidi kasutajate tegevuse analüüsiks omas majutuses olev analüüsitarkvara. Seega me ei jaga Lennufirmad.ee saidi analüütilist infot kolmandate osapooltega (näiteks Google Analytics)

Kolmandate osapoolte teenused

Lennufirmad.ee saidis on kasutusel kaks välist veebiteenust, mille kontekstis tehtud päringute satub teie brauseri info (ip-aadress, brauseri tüüp) väljaspoole meie veebirakendust:Viimati muudetud 20.01.2016 18:36